Hakkımızda

Biz Kimiz?

Univera olarak, müşterilerimizin satış, lojistik ve servis konularında dijitalleşmesini sağlayan yazılımlar üretiyoruz. Kendi Ar-Ge Merkezimizde ürettiğimiz yazılımlar sayesinde iş süreçleri için A’dan Z’ye çözüm sunuyoruz. Farklı sektör ihtiyaçlarına yönelik olarak Çoklu Kanal Satış Yönetimi, İş Ortağı Yönetimi, Mobil Ekip Yönetimi, Depo ve Üretim Yönetimi, Sahadan Veri Toplama, Tedarik Yönetimi gibi konularda iş süreçlerinin hızlı ve minimum hata ile gerçekleşmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak proje için gerekli olabilecek Yazılım, Donanım ve Profesyonel Hizmetler konularında hizmet sunuyor ve maksimum fayda sağlıyoruz. Bugün, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde, direkt ya da çözüm ortaklarımız aracılığı ile projeler yürütüyoruz.

Peki Yolculuğumuza Nasıl Başladık, Hangi Değerlerle İlerliyoruz?

1992’de, 25m2’lik küçük bir ofiste, 4 kişi olarak başladığımız yolculuğumuza, bugün 160+ kişi ile 2500m2’lik, bünyesinde ARGE Merkezini de barındıran Univera Center’da devam ediyoruz. Her geçen gün genişleyen ekibimiz, bize yeni bakış açıları kazandırıyor ve hizmet kalitemiz ve çözümlerimiz de genişliyor. İzmir’de başlayan hikayemiz, İstanbul ofisimiz ve zamanla dünyanın çeşitli bölgelerindeki iş ortakları ile büyüyor. OT/VT alanında başlayan faaliyetlerimiz bugün sağladığımız satış, servis ve lojistik konularındaki yazılım, donanım ve destek ve proje hizmetlerini de kapsıyor. Sahip olduğumuz teknoloji, deneyim, kurum kültürü ve çalışma prensiplerimiz sayesinde kurulduğumuz günden bugüne kendimizi sürekli geliştiriyor, hikayemizi devam ettiriyoruz...

Neden Univera?

Kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimize en etkin hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yerinde AR&GE Merkezimiz ile teknolojik gelişmelere ayak uyduruyoruz ve farklı sektörlere kapsamlı çözümler sunuyoruz. Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız danışmanlık kuruluşu Promotion Optimization Institute’nin yayınladığı POI Retail Execution raporunda 4 yıldır (2016, 2017, 2018 ve 2019 raporları) konumuzda dünyanın en iyi 5 yazılım firması arasında yer alıyoruz.

  • Uçtan Uca Çözüm: Satış, lojistik ve servis konularındaki iş süreçlerinin dijitalleşmesinde gerekli olan yazılım, donanım, danışmanlık, insan kaynağı ve destek hizmetleri gibi tüm bileşenleri, müşterilerimize projelendirerek sunuyoruz. Komple Çözüm yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimizin projede ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri karşılayarak, dijitalleşme süreçlerini kolaylaştırıyoruz.
  • Proje Yaklaşımı: Müşteri ihtiyaç analizi ile başlayan proje sürecimizi çözümün müşteride aktif kullanımı ve sonrasındaki geliştirme ve destek hizmetleri ile sürdürmekteyiz. Bu proje yaklaşımı ile projenin öncesi, sırası ve sonrasındaki tüm aşamalarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.
  • Paket Çözümler: Yıllardır kazandığımız tecrübelerimiz ile geliştirdiğimiz paket çözümler sayesinde, sektörlerin ihtiyacına en uygun ve kapsamlı hizmeti veriyoruz. Paket çözümlerimiz, versiyon geçişleri ile zenginleşirken, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre de şekilleniyor.
  • Müşteri Odaklılık: Koşulsuz müşteri memnuniyeti, hızlı geri-dönüş ve uygulamanın sürekliliği ilkelerimiz sayesinde müşterilerimiz ile uzun süreli ilişki içinde olmayı başarıyoruz.
  • Teknoloji ve Ar-Ge: Univera Center’da bulunan ARGE Merkezimiz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Yerinde ARGE Merkezleri arasında yer alıyor. Kurumlar için sunduğumuz teknolojik çözümleri Yerinde ARGE Merkezimizde geliştiriyor, müşterilerimize konusunda en iyi çözüm ortakları ile entegre çalışan yetenekli yazılımlar sunuyoruz.
  • Teknik Destek: Etkin bir BT çözümünün anahtarının hızlı ve geniş kapsamlı destek olduğunu biliyoruz. İstanbul ve İzmir’deki uzman teknik servislerimiz gerek yazılım gerek donanım konularında destek ihtiyaçlarına acil çözümler üretiyor.

Misyonumuz

Markaların Satış, Servis ve Lojistik süreçlerini yönetebileceği yazılımları tek bir platformda geliştirmek, bu süreçlerin komple dijitalleşmesi için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlamak.

Vizyonumuz

Türkiye'deki bilinirliğimizi arttırmak ve sürdürmek, 10 yıl içerisinde başta hedef ülkelerde daha sonra ise dünyada, konusunda lider Türk Yazılım Firması olarak anılmak.